+421 908 224 600

Kováčová 559, 962 37 Kováčová, SK

Menu
  • 1Unterkunft & Preis
  • 2Info & Zahlung
  • 3Bestätigung

2 Doppelzimmer mit Bad

Zimmer Nr. 1 befindet sich in einem erhöhten Erdgeschoss. Die praktische Ausstattung besteht aus zwei Stühlen, einem kleinen Tisch, einem Kleiderschrank und zwei Nachttischen. Die Betten sind abnehmbar und bequem - jedes mit einer hochwertigen Matratze mit antiallergischer Beschichtung und einem Kokosfaserkern ausgestattet. Das Zimmer ist mit Bad, Dusche, Sat-TV, Internetanschluss und eigenem Balkon ausgestattet. Können Sie sich den Blick auf die Natur und die erfrischende Bergluft vorstellen?

2 Deluxe Doppelzimmer mit Balkon

Bequemes Doppelbett mit hochwertigen Matratzen, praktischer Ausstattung, eigenem Bad mit Dusche und eigenem Balkon. Was brauchst du mehr für eine gute Erholung? Zimmer Nr. 2 befindet sich in einem erhöhten Erdgeschoss und ist mit zwei Stühlen, einem Tisch, einem Kleiderschrank und Nachttischen mit Lampen ausgestattet. Es gibt Sat-TV und Internetzugang.

2 Deluxe Doppelzimmer mit Blick auf die Stadt

Der Schriftsteller würde hierher kommen, um ein Buch zu schreiben, ein Maler, um ein Bild zu malen, und Sie können sich hier fabelhaft entspannen. Zimmer Nr. 11 hat einen eigenen Balkon mit Bergblick und wir garantieren, dass Sie keine bessere Musik als den Lärm der Bäume gehört haben. Vielleicht verzeihen Sie uns, dass wir auch Satellitenfernsehen und Internetverbindung erwähnen. :-)

4 Deluxe Doppel Suite mit Kamin und Bad

Ležíte v posteli, v krbe praská oheň a jeho svetlo kreslí na steny tiene vzácnych okamihov. Väčšinou to vidíte len v romantických filmoch, ale v izbe č. 4 to môžete zažiť. Pokiaľ by sa vám ráno zdalo, že noc je ešte mladá, trojvrstvové závesy ju predĺžia a do vnútra nepustia zvedavé lúče slnka. Komfort vášho pobytu zvýši aj vaňa, pohodlné lôžka manželskej postele, výstup na terasu a sedacia súprava. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie, satelitná TV, prístup na internet a praktické vybavenie (stoličky, konferenčný stolík, skriňa).

1 Einzelzimmer

Hľadáte praktické a pohodlné ubytovanie pre jednu osobu? Izba č. 5 na prvom poschodí vám poskytne priestor na oddych alebo prácu. Je vybavená vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, pohodlným lôžkom (matrac s antialergickým poťahom, s jadrom z kokosových vlákien), stoličkou, stolíkom, skriňou, nočným stolíkom s lampou, satelitnou TV a pripojením na internet.

2 Deluxe Doppelzimmer mit Dusche

Izba č. 6 sa nachádza na prvom poschodí. Praktické vybavenie pozostáva z dvoch stoličiek, stolíka, skrine na odkladanie odevov a dvoch nočných stolíkov s lampami. Lôžka komfortnej manželskej postele sú vybavené vysokokvalitným matracom s antialergickým poťahom, s jadrom z kokosových vlákien. Ráno sa zobudíte ako znovuzrodení. Izba má vlastné sociálne zariadenie, sprchovací kút, satelitnú TV a pripojenie na internet.

4 Familiensuite

Dve samostatné izby. Každá s komfortnou dvojlôžkovou manželskou posteľou a vlastným balkónom. Spoločné majú sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Rodinná suita č. 7 na prvom poschodí je v našom hoteli najobľúbenejším ubytovaním pre rodiny. Rodičov veľmi živých detí potešia zvukovo izolované dvere. Každá izba má dve stoličky, stolík, skriňu a dva nočné stolíky s lampami, satelitnú TV a pripojenie na internet.

4 Suite mit 2 Schlafzimmern

Nachádza sa na prvom poschodí a ponúka dve dvojlôžkové izby, pričom jedna izba je vybavená komfortnou manželskou posteľou a druhá dvomi pohodlnými jednolôžkovými posteľami. Spoločné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom určite nebude rušiť súkromie ubytovaných hostí. Obidve izby majú vlastný balkón, satelitnú TV, pripojenie na internet, stoličky, stolík, skriňu a dva nočné stolíky s lampami. Suita č. 8 je ideálnym ubytovaním pre páry a tiež pre rodiny, ktorých „hyperaktívne“ deti nebudú rušiť ostatných hostí vďaka zvukovo izolovaným dverám.

3 Dreibettzimmer

Z 2. poschodia je najkrajší výhľad v hoteli. Izba č. 9 ponúka tri samostatné lôžka, pričom dve z nich je možné spojiť. Vďaka kvalitným matracom s antialergickým poťahom a jadrom z kokosových vlákien budete spať ako v bavlnke. Vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, satelitná TV, pripojenie na internet a praktický nábytok sú samozrejmosťou.

2 Doppelzimmer mit Balkon

Aj z izby č. 10 budete mať nádherný výhľad. Má vlastný balkón, komfortnú manželskú posteľ a vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Počítajte so satelitnou TV, pripojením na internet a praktickým nábytkom.

2 Klassisches Doppelzimmer mit Blick auf die Berge

Izba č. 11 sa nachádza na druhom poschodí hotela. Je vybavená stoličkami, stolíkom, skriňou na odkladanie odevov, dvomi nočnými stolíkmi s lampami. Každé lôžko manželskej postele je vybavené kvalitným matracom s jadrom z kokosových vlákien. Izba má vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Izba má vlastný balkón.Každá izba ponúka pripojenie na internet a satelitnú TV.

×

Log in